LEKTORSKÝ TÝM

Při výuce nám jde o co největší kvalitu. Naše znalosti nám umožňují sestavit smysluplné lekce podle úrovně studentů….

Daniela Dušková

Daniela Dušková

Acroyoga certfified teacher

Akrojóu vnímám nejen jako pohyb ale i jako naplňujíci životní styl. Věnuji se ji naplno a předávám ji dál. Věřím že i vám přinese spoustu radosti.

Podle mě je akrojóga zcela dokonalou a komlexní záležitostí. Je určena úplně všem. Stačí jen chtít mít radost, učit se a objevovat nové věci. Jediné co nás limituje, je naše mysl.

Daniela je certifikovanou lektorkou AcroYoga International a AcroYoga Montreal Level I. a II. Akrojóga je pro ni posláním. S více než 5ti letou lektorskou praxí skvěle rozumí začátečníkům a dovede jim poradit zdolat obtíže.  Neustále pracuje na sebevzdělávání, po celém světě čerpá znalosti z oboru acroyogy, akrobacie, masáží, handstandů, a pod..

Veronika Horáková

Veronika Horáková

lezkyne, acroyoginka, fyzioterapeutka, umělkyně

Mam ráda nové výzvy a tou byl i začátek acroyogy před 3 lety.  Párová akrobacie je obohacující v mnoha směrech a je to především zábava a dobíječ energie. Těším se, až se po novém roce sejdeme na kurzech a navzájem se obohatíme, zdokonalíme a užijeme si společně strávený čas 🙂

Petr Fulka

Petr Fulka

Acroyoga, Partner Acrobatics

S párovou akrem jsem se setkal poprvé v rámci EJC (European Juggling Convention) v Karlsruhe v roce 2008. A chytlo mě to natolik, že s postupem času jsem více akroval než žongloval.

Oblíbil jsem si prvky ve stoje a velkou motivací je pro mě vidět lidi na zahraničních festivalech, čeho všeho je člověk schopný a to co považoval za oblast profesionálních cirkusáků dělají normální lidé a dokonce i důchodci 😀

Na akru se mi líbí spojení rozvoje síly, flexibility, koordinace a komunikace v jednom. A to celé v duchu zábavy. Nicméně akro není vždycky jen sranda a člověk se může po 100 nevydařeném pokusech cítit i frustrovaně. U těžších prvků se člověk musí smířit, s tím, že trvá dlouho je zvládnout a ještě déle, aby se staly plynulými a jednoduchými (o to větší radost z nich pak má). V tomto procesu jsou neocenitelnými velmi pomáhá podpora komunity a rady učitelů. A všem mým učitelům, jejihž rady mě neusále provázejí patří velký dík. Mezi ty, s nimiž nejvíce spolupracuji v rámci festivalů, a se kterými pořádáme workshopy v Praze, bych uvedl učitele: Scott Jumps a Michaela Kurkiewicz, Bart Venne, Lukáš a Jana z Loosers Cirque Company, Verena a Christoph aka Duo Atado… a spousta dalších.

Pavel Brejcha

Pavel Brejcha

Acroyoga, jóga

Akrojóze se věnuji přibližně 2,5 roku. Poslední rok a půl trénuji společně s Verčou Horákovou. K Akrojóze a párové akrobacii jsem se dostal přes klasickou jógu a hned si mě získala tím, jak je okolo ní skvělá atmosféra a pozitivní energie. Akrojógu vnímám jako výborný „týmový“ sport, při kterém se člověk naučí spolupráci, schopnost vcítit se do druhých, a též zlepší flexibilitu a sílu. Jako její nedílnou část také beru spolupráci komunity a vzájemné předávání zkušeností, a tím šíření té dobré nálady dál 🙂

Marek Erneker a Petra Woziwodska

Marek Erneker a Petra Woziwodska

Acroyoga lector, Yoga

Marek Erneker – pro Marka je akrojóga a akrobacie naprosto srdeční záležitost. Praktikuje a učí s energií a nakažlivým entuziasmem. Umí se dobře vcítit do potřeb začátečníků a pomoci s překonáním obtíží.

Petra Woziwodska – kromě akrojógy se Petra věnuje i klasické józe. Miluje pohyb a do pozic přichází s lehkostí a přirozeností. Dovede výborně předat zkušenosti zejména z pohledu letce a pomoci překonat mnohdy nesnadné začátky.

Marek Cinko

Marek Cinko

Acroyoga teacher, Artist

Akrojóga mě hodně baví. Dělám ji už skoro 5 let, takže téměř od doby kdy se u nás jako styl objevila. Učení si užívám a zároveň mě i hodně posouvá. Pokud něco předávám dál, musím mít věc pochopenou do hloubky a dobře ji rozumět, jak z pohledu letce, tak i báze. Chci dál předávat  ten nadherný pocit kdyz to funguje, kdy jsme naplno ve své roli a kdy si to oba partneři užívají. Kdy si jeden vychutnává uvolňující pocit – být  veden a druhý se nebojí vest. Funguje-li to v akru, da se to přenést i do partnerství.

Sport Marka provází od dětství, 15 let dělal aktivně Taekwon-do, dostal jsem se s reprezentací až na mistrovství Evropy a světa. Spolu s tím se věnoval i akrobacii a gymnastice. Díky tomu si vybudoval atributy jako je pohybová inteligence a paměť, vědomí o svěm těle v pozicích hlavou dolů..

Marek řadu let dělal i párové tance, contact flow a  kizombu.  Pro něj má tanec a akrojóga hodně společného –  v obou rovinách probíhá podobná komunikace beze slov.

Pojďte si akro vyzkoušet…

Pro vybudování kvalitních základů je nejlepší kurz akrojógy. Pro intenzivní posun s námi pojďte na workshop nebo víkendový retreat. Vše je v sekci výuka.

Více o Markovi, jeho projektech a unikátní tvorbě  ZDE