Nová série kurzů pro úplné začátečníky je určena všem kteří chtějí s acroyogou začít a neví jak. Acroyoga/akrojóga je nádherná pohybová aktivita, která buduje důvěru i sebedůvěru, rozvíjí motorické schopnosti a práci s vlastním tělem. Zvyšuje sílu a flexibilitu a to vše hravou formou. A co je lepšího než si cvičit a zároveň se při tom i bavit. Acroyoga není určna jenom párům, vítáni jsou všichni a samozřejmě i jednotlivci.

 

Celý kurz bude rozdělen do 15 lekcí, které na sebe budou logicky navazovat. Náplní kurzů bude osvojení si základních akrojógových/akrobatických pozic a přechodů mezi nimi.  Získáte ty nejlepší základy  pro další, pokročilejší trénink. Jedině na kvalitních základech můžete dobře stavět pokročilejší prvky a proto je začátečnický kurz vůbec ten nejdůležitější. Řada principů je totiž stejná a pokud si jednou osvojíte, budete se později posunovat s mnohem rychlejším progresem

Na kurzu se seznámíte se základním akrojogovým flow i s dynamickými prvky, osvojíte si L- basing /práci v leže/ i standing acrobatics /prvky ve stoje/. Pochopíte principy společného tempa, timingu a techniky a mnohé další. Na lekcích se budeme věnovat i samostatnému tréninku inverzních pozic, které jsou s akrojógou hodně spojené /stoj na hlavě, stoj na rukou/.

Chceme vás podporovat co možná nejvíc a pro zájemce kteří kromě kurzu chtějí trénovat i doma, nabízíme jako doplněk kurzu i individuální plán na domácí přípravu.

 

KDY: pondělí, 19:30 – 21:00, 15 lekcí, od 6.1 do 20.4.2020

KDE: Sokol Praha 7, U Studánky 2, Praha 7 Letná 

CENA: 3980 Kč/ osoba/kurz

Registrace na e-mailu: acroyogaregistrace@gmail.com.
Pro celý kurz se registrujte na mailu, platby můžete posílat na účet 2400299127/2010 s VS 612042020 a jménem a e-mailem v poznámce.

FB: https://www.facebook.com/events/1167135006816551/