CZECH

Jeden z nejlepších profesionálních handstanderů přijal pozvání i k nám do Prahy. Yuval Aylon má za sebou více než desetiletou kariéru artisty, vystupoval v cirkuse i řadě show a vystoupeních. Poslední dobou se věnuje hlavně výuce a předává své znalosti po celém světě. Má výborný lektorský přístup a díky velkým zkušenostem a dlouholeté praxi dovede poradit každému.

Workshopy jsou koncipovány ve dvou levelech pro začátečníky a pokročilé

Začátečnický workshop předá účastníkům kvalitní základy na kterých mohou v budoucnu stavět a progresivně trénovat. Dostanou všechny potřebné nástroje, které jim pomohou posunout se na další level rychle a efektivně. Na workshopu se seznámíte s technickou i fyzickou průpravou pro handstand, správné postavení, správnou techniku a strategii balancování, tréninkový plán, spotting a pod.

Pokročilý blok je určen všem, kteří na  stojkách již nějakou dobou pracují a udrží se na rukách po dobu 30 sekund. Na workshopu se naučíte více pracovat s vlastním tělem, jak měnit pozice těla ve stojce, různé nástupy, jako press handstand, one arm handstand a mnoho dalšího. Poslední hodina každého dne bude individuálně zaměřená a každý účastník má možnost konzultovat svoje osobní cíle. 

Workshopy budou vedeny v angličtině s možným českým překladem.


ENGLISH

Basic Handstand:
In this „basics“ workshop, Yuval provides the participants a solid base and the tools from which they can take their handstand practice to a higher level safely and efficiently. Some of the topics covered are: physical and technical preparation for handstand, correct handstand alignment, balance strategies, spotting, programming, and more…

Intermediate / Advanced:
This workshop is intended for people who have already spent a considerable amount of time practicing handstands and can hold a solid handstand for at least 30 seconds. Some of the topics covered are: refinement of handstand alignment in different positions, presses and mounts to handstand, handstand cube integration, one arm handstand and more…. The last hour of each day will be assisted self-practice for people to work on their own personal goals.

Dates: September 28th AND 29th

Hours for „Basics“ :
Saturday and Sunday: 9am to Noon.

Hours for inter/Advanced :
Saturday and Sunday: 1pm to 4pm

Prices (all taxes included):
Beginners : 135EUR / 3460CZK
Inter/advanced : 160EUR / 4100CZK
Both : 270 EUR / 6900CZK

Bank account details:

Číslo účtu / Bank account number: 2100688593/2010

IBAN: CZ0820100000002100688593

BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

 

Address:
E.R.S. workout /trouble gym, J. Želivského 2704/2, 130 00 Praha 3-Žižkov, https://www.troublegym.cz/

FB event :https://www.facebook.com/events/338522993498651/

INFO about teacherhttp://www.yuvalonhands.com/

For all aditional informations please contact Daniela: acroyogaregistrace@gmail.com