Prázdninové ACRO na Panoramě bude úžasná akce. Spolu s Péťou a Ondrou /Punk Yoga/  pro vás opět připravujeme týden intenzivního tréninku, který vás posune a prohloubí vaši akrojógovou a akrobatickou praxi 🙂 

Denně nás čekají 4 cvičební bloky, báječné jídlo 3x denně a netradiční ubytování. Chata Panorama je z provozu odstavený hotel , který budeme mít jen sami pro sebe. Můžeme vstávat, a jít spát, kdy chceme a trénovat v sále třeba celou noc. 

Ubytování je v jedno až čtyřlůžkových pokojích, některé jsou vybaveny koupelnou.  Jinak koupelna a wc je na každém patře. Atmosféra chaty pohltí každého. A navíc na Panoramu je možné si s sebou vzít i čtyřnohé kamarády /pes, kočka,.. a pod/

 

Akrojógový program bude intenzivní a dost času bude i na individuální kalibrace. 

Retreat je určen párům i jednotlivcům. Není třeba se obávat. 

 

Modelový program

8:00 – 9:00 warm-up, handstands – každý den budeme začínat rozcvičkou, která bude zaměřena na funční posilování svalových skupin, které jsou pro akrobacii zásadní. Polovina warm – upu bude patřit nácviku handstandu.

9:00 snídaně 

11:00 – 13:00 – první dopolední blok ACRO

13:30 – oběd

16:30 – 19:00 – odpolední blok

19:00 – večeře

21:00 – neurčito – večerní  program /JAM, masáže, hry/

V ACRO bloku se budeme věnovat nejrůznějším akrobatickým disciplínám –  L-basing, Standing acro, dynamické i silové prvky a pod. Acroyoga není jen o jednotlivých elementech, krása vynikne zejména pokud se prvky spojí do plynoucí sekvence. Proto se v průběhu retreatu budeme věnovat také nácviku originálního flow, které se naučíte a bude vám dělat radost

ve VOLNÉM ČASE je program libovolný. Krásné okolí vybízí k procházkám. Zajet můžeme také třeba do sauny nebo na zmrzlinu, nebo se jet vykoupat. Dále je možné trénovat, odpočívat.:)

Jedno až dvě odpoledne /podle domluvy/ bude úplně volné a může být využito na delší výlet 🙂

 

KDY: 5.7 – 11.7.2019 

 

Příjezd na Panoramu 5.7. 2019 ve 14:00. Poté ubytování, odpočinek po cestě, Začínáme prvním workshopem v 16:00. První jídlo dne je večeře.

Odjezd odpoledne 11.7. kolem 15:00. Posledním jídlem dne je oběd.

 

CENA: 7.100,- /zahrnuje program  – 4 bloky denně, plnou penzi a zážitkové ubytování/. Zálohu 1500,- je třeba poslat na účet: 2400299127/2010. Zbytek částky se doplatí na místě.