Acroyoga a párová akrobacie představuje unikátní a komplexní pohybovou aktivitu. Kromě toho že posiluje a protahuje celé tělo, nás posouvá také po mentální stránce. Buduje větší a zdravé sebevědomí, Zbavuje stresu, učí nás v důvěře, naslouchání a toleranci. Prohlubuje také spolupráci s ostatními a posiluje schopnost komunikace.

Acro baví a je doslova návykové, a to zejména v okamžiku, kdy se ve své praxi progresivně posouváme.
Právě na toto téma bude zaměřen tento workshop. Chceme se s vámi podělit o tréningový model – plán, jak trénovat samostatně i ve dvojici, tak aby vaše tělo bylo silné, pevné a pružné. Pomůže vám najít s partnerem společnou řeč tak, aby se vám dobře a radostně létalo.
 
Naučíme se cenné tréninkové drilly a pomůžeme vám sestavit tréninkový plán, který dává smysl. Část workshopu bude věnována stojkám, protože jsou nedílnou součástí acroyogy. Na workshopu hodně pochopíte a osvojení nabitých vědomostí vám hodně pomůže zkvalitní váš trénink. 
 
Workshop je vhodný pro začátečníky pokročilejší!
 
I. BLOK
První blok bude zaměřené na rozvržení tréninkového plánu a přípravě vlastního tréninku /síla, flexibilita, mobilita, balanc, komunikace/. Naučíme se funkční posilovací cviky, jak sólo, tak i párového charakteru. Dáme si také návod na domácí stojkovou praxi.
 
II.BLOK
Druhý bok bude plynule navazovat na první. Rozvedeme párovou přípravu a rozvineme jednotlivé sekce, které by měl domácí trénink obsahovat. Závěr věnujeme funkčnímu strečinku a terapii, protože jen tělo o které je dobře postaráno, nám bude dobře sloužit 🙂
 
KDY: 13.4.2019
ČAS: 10:00 – 13:00 I. BLOK, 14:30 – 17:30 II.BLOK
KDE: ZŠ Jiřího z Poděbrad, mapa ZDE
CENA: 550,-/blok, 1000,- /oba bloky
REGISTRACE: Prosíme, registrujte se na e-mail: acroyogaregistrace@gmail.com. Cenu workshopu prosíme uhraďte na účet: 2400299127/2010, a to nejpozději do 10.4.2019
Nezapomeňte na VS 13042019, a do poznámky uveďte celé jméno a e-mail.