Listopadový prodloužený víkend /15.- 17.11.2019/ s akrojógou, handstandy a terapií je určen začátečníkům i pokročilejším. Zaměříme se nové aspekty a přístupy k práci s vlastním tělem i krásu párového pohybu.

V Akrojógové části budeme rozvíjet partnerskou spolupráci. Budeme pracovat na jednodušších i složitějších prvcích a přechodech na zemi i ve stoje. Budeme rozvíjet sílu i flexfibilitu. Chceme vám předat kvalitní základy na kterých se vám bude dobře a smysluplně stavět. Klíčovým faktorem partnerské akrobacie a akrojógy je partnerská souhra a schopnost naslouchat a vnímat druhého. Zaměříme se na pochopení a rozvoji tohoto principu. Do vaší další praxe to přinese větší kvalitu a mnohem rychlejší progres.

Stojky/handstandy jsou nádherné a komplexní cvičení, které posiluje, rovná a protahuje celé tělo. Začít s nimi může každý. Není zde žádné omezení věkem, sílou ani zkušenostmi. Je to nádherná, zábavná a naplňující cesta.

Bodywork/terapie je nedílnou součástí sólových i partnerských cvičení. Kultivuje dotek, zklidňuje, učí nás naslouchat. Terapii si zaslouží každý z nás. Budeme se inspirovat zejména thajskou masáží ale i jinými technikami. Naučíte se prvky i několik sekvencí, které vám udělají dobře.

Víkend bude intenzivní, ale bude to stát za to 🙂 Naučíte se hodně nového, budeme pracovat v menší skupině fajn lidí. Hlavně si to chceme užít. Víkend proběhne na ekofarmě, v krásném citlivě zrekonstruovaném statku v Lozicích na Chrudimsku. Na cvičení je k dispozici světlý prostorný sál s dřevěnou podlahou. Stylové ubytovani: dvě velké ložnice  – každá se sociálním zařízením, originálně řešené původní prostory, vestavěná patra, klenuté stropy. Těšit se můžete na vegetariánskou bio stravu z lokálních zdrojů, ručně vyráběný sýr a čerstvě upečený chléb… a hlavně na spoustu akrojógy, thajské masáže a zábavy!

Více o místě pobytu na: www.usedlost.org

Modelový program:

Modelový program:

8:00- 9:15  -warm-up, stretching, handstands

10:30 – 13:00 – handstands/acro

16:30 – 19:00 – acro, tématický blok

20:30 – 22:00 – bodywork, terapie

Volné chvíle vyplní jídlo, návštěva cukrárny :), focení, hry a jiné aktivity 🙂

Lektoři: Daniela Dušková a Bohdan Nejedlý

Termín: 15. – 17. 11. 2019 Místo: statek Lozice, Lozice 32, okres Chrudim Strava: vegetariánská / plná penze

Cena: Early bird 3500 Kč (při zaplacení zálohy 1500 Kč do 15.10.2019), poté 3900 Kč. Cena zahrnuje ubytováni, stravu a mnoho hodin skvělého programu.

Doprava: po vlastní ose, začínáme v pátek 15.11. lekcí v 16:30 a končíme v neděli 17.11. kolem 15:30 Přihlášky na e-mailu: acroyogaregistrace@gmail.com, čím dříve, tím lépe (kapacita omezena).

Platba: Zaplacení zálohy 1500 CZK = rezervace vašeho místa na akci. Záloha je nevratná. Platbu prosíme na účet 2400299127/2010. VS 15171119. Do zprávy pro příjemce uveďte své jméno a email a heslo lozice listopad. Zbytek částky se hradí na místě v hotovosti.

Těšíme se na vás! www.acrobalance.cz

FB: