Sobotní workshop bude patřit inverzním. Inverzní pozice jsou všechny pozice kdy jste hlavou dolů. Jejich kouzlo spočívá mimo jiné v tom, že se najednou dostávate do stavu, kdy nevíte co se děje. Přirozená kontrola pohybů  našeho těla najednou odchází,  všechno nad námi vlaje a mi nevíme co se děje… a jak to vše dopadne 🙂 většinou je vše navíc ovládané strachem.

Inverze mohou být velká challenge, a to jak samostatné inverze jako jsou stoje na rukou či stoje na hlavě, taky párové inverze, kterých je v akrojóze a akrobacii velké množství.

Pokud se naučíte pracovat sami s vlastním tělem, půjde vám to ve dvojici o to lépe 🙂 Jupíí

Zvládnutí či pochopení inverzí a překonání vlastního strachu nás může posunout i v mentální rovině na úrovni běžného života. Zjistíme, že se dá zvládnout skoro vše a že strach si často vytváříme jen sami ve vlastní hlavě.

Workshop bude intenzivní, ale veden progresivní a zábavnou formou. Odnesete si nejen návody jak pracovat doma, ale osvojíte si i celou řadu přípravných mobilizační cviků a nezbytné terapie. Je třeba si osvojit, jak se připravit, ale i jak se zregenerovat, aby nás práce bavila a zároveň byla dlouhodobě udržitelná 🙂

Nezapomeň – každá báze ocení, když letec na inverzích pracuje 🙂  TO TEDA!

Oba bloky na sebe budou plynule navazovat.

Workshop je určen začátečníkům i pokročilejším 🙂

Kdy: 23.3. 2019, I. BLOK 10:00 – 13:00, II.BLOK 14:30-17:30

Kde: základní škola jiřího z poděbrad

Cena: 550,- /blok, oba bloky 1000,- (platba na ucet 2400299127/2010, do poznamky, inverze a email. VS 2232019)

Registrace: acroyogaregistrace@gmail.com

Dotazy: FB nebo acroyogaregistrace@gmail.com

FB: https://www.facebook.com/events/1066848823503568/