Říjnový víkendový retreat /19.-21.10.2018/ s akrojógou, handstandy a terapií je určen mírně/středně pokročilým. Budeme se věnovat L-basingu i standing acrobatics.

Je dobré ovládat základní akrojógové pozice jako je, front bird, star, reverse star, throne, high flyin whale a jednoduché přechody mezi pozicemi.

V Akrobatické části budeme rozvíjet prvky a přechody, které již umíte. Vysvětlíme si principy, které vám výrazně pomohou při dalším růstu. Budeme pracovat i narozvoji síly a flexibility. Ukážeme si vhodné přípravné cviky, které vám ve vaší praxi hodně pomohou. Klíčovým faktorem partnerské akrobacie a akrojógy je i partnerská souhra a schopnost naslouchat a vnímat druhého /a nemusí to být váš životní partner :)/. Zaměříme se na pochopení a rozvoji tohoto principu. Do vaší další praxe to přinese větší kvalitu, smysl a mnohem rychlejší progres.

Stojky/handstandy jsou nádherné a komplexní cvičení, které posiluje, rovná a protahuje celé tělo. Začít s nimi může každý. Není zde žádné omezení věkem, sílou ani zkušenostmi. Je to nádherná, zábavná a naplňující cesta. Chceme se zaměřit na nástupy a výstupy z a do pozic, balance, přípravné drilly a nezbytný prehab. Ukážeme si, jak sestavit váš vlastní tréninkový plán na doma.

Bodywork/terapie je nedílnou součástí sólových i partnerských cvičení. Kultivuje dotek, zklidňuje, učí nás naslouchat. Terapii si zaslouží každý z nás. Budeme se inspirovat zejména thajskou masáží ale i jinými technikami. Naučíte se prvky i několik sekvencí, které vám udělají dobře.

Preparation – v rámci ranních warm – upů se budeme věnovat přípravným cvikům na stojky a posilovacím prvkům s využitím váhy vlastního těla a kalisteniky.

Víkend bude intenzivní, ale bude to stát za to 🙂 Naučíte se hodně nového, budeme pracovat v menší skupině fajn lidí. Hlavně si to chceme užít. Víkend proběhne na ekofarmě, v krásném citlivě zrekonstruovaném statku v lozicích na Chrudimsku. Na cvičení je k dispozici světlý prostorný sál s dřevěnou podlahou. Stylové ubytovani: dvě velké ložnice  – každá se sociálním zařízením, originálně řešené původní prostory, vestavěná patra, klenuté stropy. Těšit se můžete na vegetariánskou bio stravu z lokálních zdrojů, ručně vyráběný sýr a čerstvě upečený chléb… ! Více o místě pobytu na: www.usedlost.org

Modelový program:

8:00- 9:15  -warm-up, stretching, handstands

10:30 – 13:00 – handstands/acro

16:30 – 19:00 – acro, tématický blok

20:30 – 22:00 – bodywork, terapie

Volné chvíle vyplní jídlo, návštěva cukrárny :), focení, hry a jiné aktivity 🙂

Termín: 19. – 21. 10. 2018

Místo: statek Lozice, Lozice 32, okres Chrudim

Strava: vegetariánská / plná penze

Cena: Early bird 3300 Kč (při zaplacení zálohy 1000 Kč do 20.9.2018), poté 3600 Kč. Cena zahrnuje ubytováni, stravu a mnoho hodin skvělého programu.

Doprava: po vlastní ose, začínáme v pátek 19.10. lekcí v 16:30 a končíme v neděli 21.10. kolem 15:00

Přihlášky na e-mailu: acroyogaregistrace@gmail.com, čím dříve, tím lépe (kapacita omezena).

Platba: Zaplacení zálohy 1000 Kč=rezervace vašeho místa na akci. Záloha je nevratná. Zbytek částky je nutno uhradit do 10.10.2018. Platby na účet 2400299127/2010. VS 192110. Do zprávy pro příjemce uveďte své jméno a email. Těšíme se na vás! www.Acrobalance.cz