Krok po kroku budeme pronikat do tajů a pravidel akrojógové praxe. Při hodině si zaposilujete, protáhnete a získáte zcela nové pohybové zkušenosti. Zažijeme spolu také spoustu legrace 🙂 Akrojóga je báječnou kombinací jógy a párové akrobacie ve formě, kterou zvládnou i začátečníci. Zakládáme si na systematické práci a postupu, díky kterému si skvěle osvojíte potřebné základy, tak, abyste se mohli dále rozvíjet a zdokonalovat. Akrojóga je zábavnou, hravou a komplexní formou pohybu. Na hodinách budou zařazeny i přípravné cviky pro zvládnutí stojek.

Na kurz můžete chodit jak sami, tak ve dvojici/páru.

Kurzem vás provedou:

Daniela Dušková – /certifikovaný lektor AcroYogy, certifikovaný lektor I. a II. Acroyoga Montreal/.

Marek Erneker – pro Marka je akrojóga a akrobacie naprosto srdeční záležitost. Praktikuje a učí s energií a nakažlivým entuziasmem. Umí se dobře vcítit do potřeb začátečníků a pomoci s překonáním obtíží.

Petra Woziwodska – kromě akrojógy se Petra věnuje i klasické józe. Miluje pohyb a do pozic přichází s lehkostí a přirozeností. Dovede výborně předat zkušenosti zejména z pohledu letce a pomoci překonat mnohdy nesnadné začátky.

Čas: čtvrtek 20:00 – 21:30, od 17.1 do 4.4 2019 / 12 lekcí/

Místo: Sokol Praha 7, U Studánky 2, Praha 7 Letná

Cena: 3180 Kč/ osoba/kurz

Registrace na e-mailu: acroyogaregistrace@gmail.com.
Pro celý kurz se registrujte na mailu, platby můžete posílat na účet 2400299127/2010 s VS 03012019 a jménem a e-mailem v poznámce.

FB udalost: ZDE