Tento kurz je určen pro mírně až středně pokročilé. Volně navazuje na kurz který běžel na stejném místě a ve stejném čase v zimním pololetí.

Pro přihlášení do kurzu je dobré ovládat základní i pokročilejší akrojógové pozice jako je pták, trůn, star, R-star, foot to hand, foot to shinn, list, candle stick, side star, straddle bat, whale a základní přechody. Dále je dobrá mít znalost některých stojných pozic, jako je 2high, butterfly, zvedačka, židle, vlajka 🙂

Na kurzu se budeme věnovat L-basingu i standing Acrobatics. Budeme pracovat na sekvencích,  washing-machines i dynamických tricích. Na hodinách budou zařazeny i cviky pro zvládnutí stojek a rozvoj vaší stojkové praxe.

Sál, kde cvičíme je dostatečně prostorný, s vysokými stropy. Součástí vybavení jsou i gymnastiské koberce na kterých se perfektně cvičí. 

Na kurz se můžete hlásit s partnerem i samostatně.

Lektoři:

Daniela Dušková – /certifikovaný lektor AcroYogy, certifikovaný lektor I. a II. Acroyoga Montreal/.

Petr Fulka – s párovou akrobacií začal již v roce 2008. Akro je jeho vášeň a neustále na sobě pracuje a zdokonaluje se. Zkušenosti čerpá zejména na zahraničních festivalech od těch nejlepších učitelů.  Kromě L-basingu ho baví dynamické prvky a složitější prvky ve stoje.

Čas: úterý 20:00 – 21:30, od 15.1 do 2.4 2019 / 12 lekcí/

Místo: Sokol Praha 7, U Studánky 2, Praha 7 Letná

Cena: 3180 Kč/ osoba/kurz

Registrace na e-mailu: acroyogaregistrace@gmail.com
Pro celý kurz se registrujte na mailu, platby můžete posílat na účet 2400299127/2010 s VS 01012019 a jménem a e-mailem v poznámce.

FB udalost: ZDE